Kamera, start!
Swobodnie i profesjonalnie online


Naucz się mówić do kamery, zyskaj pewność siebie by wykorzystać swój potencjał!🔥 sobota 24 lutego 2024,
09.00- 12.00 online 🔥 3 godzinny intensywny warsztat na żywo

Dla kogo są ten WARSZTAT?

Dla osób, które prowadzą biznesy online i chcą się lepiej komunikować

Poznasz i wypróbujesz pod okiem specjalistki istotne elementy wystąpień publicznich . Twój przekaz stanie się bardziej zrozumiały i skuteczny.

Dla osób, które prowdzą konto na intagramie i innych platformach

Zrozumiesz istotę i wypróbujesz istotne elementy wpływające na jakość wystąpienia, takie jak mowa ciała, edycja głosu, dykcja, odpowiednie nastawienie . Twój przekaz stanie zrozumiały i skuteczny.

Dla osób, które chcą zaprzyjaźnić się z kamerą i cieszyć się występami

Poznasz sprawdzone sposoby na tremę i przekonasz się, że nie musisz nikogo naśladować ani udawać.Co da Ci udział w warsztatach?

Zaklinaczka Tremy

Magdalena Zamaro – pedagożka teatru, kulturoznawczyni i teatrolożka ale przede wszystkim Zaklinaczka Tremy.

Pomaga Twórczyniom Internetowym przygotować się do występów przed kamerą.

Ponad 20 lat na scenie i 10 lat w zawodzie pedagożki teatru. Wielokrotnie pracowała z osobami, które twierdziły, że nigdy nie wystąpią publicznie, a w rezultacie same stawały na scenie lub przed kamerą.

Autorka Formuły WIN, wedle której na profesjonalne przygotowanie się do występów składają się trzy nierozłączne elementy:  Warsztat, Indywidualność i Nastawienie.

Aby dobrze czuć się przed kamerą i na scenie trzeba pracować nad tymi trzema elementami. Na warsztat składa się głos, postawa, mimika, dykcja i artykulacja ale żeby móc korzystać z dobrego warsztatu, niezbędne jest odpowiednie nastawienie mentalne, a dzięki temu można wydobyć z siebie swoją indywidualność.

Te trzy elementy Formuły WIN przeplatają się na wszystkich poziomach w drodze do profesjonalnego występu w zgodzie ze sobą.

Bądź z nami w piętek 22 września na żywo o godz. 18.00