PROGRAM PROFESKA

Twórz bezkonkurencyjne wideo
w oparciu o najcennieszy zasób:
Twój wizerunek!

Twoje nagrania to wartość dla odbiorcy,

ale również Twoja wizytówka!

 

 

Nie musisz kończyć kompleksowych szkoleń z montażu, nagrywania wideo, ani kursu wystąpień publicznych żeby nagrywać świetne mówione rolki/wideo, którymi zdobywasz zaufanie odbiorców. 
 
Poczucie pewności siebie przed kamerą, a także znajomość zasad nagrywania i montażu sprawią, że Twoja kreatywność w tworzeniu mówionego wideo nie będzie ograniczona z żadnej strony. 
 
Nawet jeśli decydujesz się na zlecenie montażu, to znajomość jego zasad bardzo ułatwia planowanie i przygotowanie materiału.

 

Podczas 4-tygodniowego programu online z mentoringiem dostaniesz wszystko, co będzie Ci potrzebne aby smodzielnie nagrywać i montować mówione wideo na profesjonalnym poziomie z charakterystycznym Tobie luzem/sposobem bycia.  

Co da Ci Program Profeska?

Kto przeprowadzi Cię przez ten proces?

Magdalena Zamaro 

– pedagożka teatru, kulturoznawczyni i teatrolożka, ale przede wszystkim Zaklinaczka Tremy.

 

Pomaga Twórczyniom Internetowym przygotować się do występów przed kamerą.

Ponad 20 lat na scenie i 12 lat w zawodzie pedagożki teatru. Wielokrotnie pracowała z osobami, które twierdziły, że nigdy nie wystąpią publicznie, a w rezultacie same stawały na scenie lub przed kamerą.

Autorka Formuły WIN, wedle której na profesjonalne przygotowanie się do występów składają się trzy nierozłączne elementy:  Warsztat, Indywidualność i Nastawienie.

Aby dobrze czuć się przed kamerą i na scenie, trzeba pracować nad tymi trzema elementami. Na warsztat składa się głos, postawa, mimika, dykcja i artykulacja, ale żeby móc korzystać z dobrego warsztatu, niezbędne jest odpowiednie nastawienie mentalne, a dzięki temu można wydobyć z siebie swoją indywidualność.

Collage Instagram Post

Plan PROGRAMU ONLINE:

MODUŁ 1: WYSTĄPIENIA

MODUŁ 2: WIDEO

MODUŁ 3: MONTAŻ

MODUŁ 4: MASTERMIND

Wspólna praca nad indywidualnymi celami:

BONUSY:

książka biznes online

TERMINY:

Nie musisz być na żywo na spotkaniach (choć to najlepsza opcja). Nagrania spotkań i dodatkowe materiały będziesz dostawała na bieżąco. Indywidualne wsparcie od 6.07 do 3.08.2024. Dostęp do nagrań 12 miesięcy. 

                                  Tylko w Pierwszej Edycji PROGRAMU symboliczna cena 

                                         Twoja inwestycja:

                                         499zł

Często zadawane pytania:

Pomogę Ci zdecydować o czym możesz mówić i powiem Ci jak stworzyć scenariusz, a kiedy to zrobisz – możesz liczyć na konstruktywną krytykę ode mnie. 

Tak. Będziemy pracować na bezpłatnych wersjach aplikacji: CapCut, Canva, Teleprompter, Instagram.

Chętnie obejrzę Twoje rolki lub inne nagrania, które powstaną w czasie trwania programu. Dostaniesz mój feedback i wskazówki. To jest w cenie i jestem gotowa obejrzeć więcej Twoich nagrań, bo wiem, że praktyka jest tu kluczowa. 

Szkoda, ale nic straconego. Dostaniesz nagranie dzień po spotkaniu. Najważniejsze żebyś działała w międzyczasie i korzystała z możliwości rozmowy/feedbacku nagrań.

E-mail, instagram, facebook. 

Tak! Chcę nagrywać bezkonkurencyjne wideo!